fbpx
Блузон
21.03.2021
Машка поло блуза
21.03.2021
Сите производи

Блузон

1.380 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 260 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Унисекс
Модел: Wing
Шифра: 052
Категории: ,
Мој профил